PCN, 100Ω 400W Wire Wound Panel Mount Resistor IRF400NC100 OHMJ ±5%
RS kataloški broj:: 391-5933robna marka: PCNProizvođački broj:: IRF400NC100 OHMJ
brand-logo
Prikaži sve u Chassis Mount Resistors
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Proizvođač
PCN
Resistance
100Ω
Power Rating
400W
Series
IRF
Package/Case
Aluminium Housed
Tolerance
±5%
Technology
Wire Wound
Termination Style
Wire Lead
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
+155°C
Minimum Temperature Coefficient
-260ppm/°C
Maximum Temperature Coefficient
+260ppm/°C
Zemlja podrijetla
Japan
Detalji o proizvodu
Metal Clad Resistor (flat type)
Kliknite ovdje kako biste saznali više
Možda će vas zanimati
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
Cijena na upit
Cijena na upit
Možda će vas zanimati
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Proizvođač
PCN
Resistance
100Ω
Power Rating
400W
Series
IRF
Package/Case
Aluminium Housed
Tolerance
±5%
Technology
Wire Wound
Termination Style
Wire Lead
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
+155°C
+260ppm/°C