Rubycon 100μF Electrolytic Aluminium Electrolytic Capacitor 200V dc, Through Hole - 200BXC100MEFC16X20
RS kataloški broj:: 751-1061robna marka: RubyconProizvođački broj:: 200BXC100MEFC16X20
brand-logo
Prikaži sve u Kondenzatori-aluminijski
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Proizvođač
Rubycon
Capacitance
100µF
Voltage
200V dc
Mounting Type
Through Hole
Technology
Electrolytic
Dimensions
16 (Dia.) x 20mm
Height
20mm
Minimum Operating Temperature
-25°C
Diameter
16mm
Maximum Operating Temperature
+105°C
Lifetime
12000h
Lead Pitch
7.5mm
Ripple Current
1.42A
Leakage Current
Tolerance
±20%
Series
BXC
Kliknite ovdje kako biste saznali više
Možda će vas zanimati
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
Cijena na upit
komadno (u pakiranju od 2) (bez PDV-a)
Odaberite vrstu pakiranja
Cijena na upit
Odaberite vrstu pakiranja
Možda će vas zanimati
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Proizvođač
Rubycon
Capacitance
100µF
Voltage
200V dc
Mounting Type
Through Hole
Technology
Electrolytic
Dimensions
16 (Dia.) x 20mm
Height
20mm
Minimum Operating Temperature
-25°C
Diameter
16mm
Maximum Operating Temperature
+105°C
Lifetime
12000h
Lead Pitch
7.5mm
Ripple Current
1.42A
Leakage Current
Tolerance
±20%