RS kataloški broj:: 445-9771robna marka: BlockProizvođački broj:: PSR500/24-40
brand-logo
Prikaži sve u DIN Rail Power Supplies
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Proizvođač
Block
Type
Switch Mode
Electrical Phase
3
Output Current
40A
Dimensions
260 x 120 x 138mm
Depth
138mm
Width
120mm
Maximum Temperature
+70°C
Minimum Temperature
-10°C
Efficiency
88%
Mounting Type
DIN Rail
Ripple And Noise
100mV Pk-Pk
Zemlja podrijetla
Germany
Detalji o proizvodu
120 to 960W 3 Phase PSR Series
Standards
Možda će vas zanimati
Block AC Input DC
Chinfa 400V ac AC Input DC
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
Cijena na upit
Block Switch Mode DIN Rail Panel Mount Power Supply, 40A Output, 960W
Cijena na upit
Možda će vas zanimati
Block AC Input DC
Chinfa 400V ac AC Input DC
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Proizvođač
Block
Type
Switch Mode
Electrical Phase
3
Output Current
40A
Dimensions
260 x 120 x 138mm
Depth
138mm
Width
120mm
Maximum Temperature
+70°C
Minimum Temperature
-10°C
Efficiency
88%
Mounting Type
DIN Rail
Ripple And Noise
100mV Pk-Pk
Zemlja podrijetla
Germany
Detalji o proizvodu
120 to 960W 3 Phase PSR Series
Standards
Chinfa 400V ac AC Input DC