MEAN WELL 24V dc Input DIN Rail Buffer Module DBUF20-24
Proizvođač
Mean Well
Product Type
Buffer Module
Current
2A
Output Voltage
22V dc
Input Voltage
24V dc
Mount Type
DIN Rail
Length
125.2mm
Depth
114.9mm
Standards/Approvals
Width
63mm
Series
DBUF20-24
Zemlja podrijetla
China
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
Proizvođač
Mean Well
Product Type
Buffer Module
Current
2A
Output Voltage
22V dc
Input Voltage
24V dc
Mount Type
DIN Rail
Length
125.2mm
Depth
114.9mm
Standards/Approvals
Width
63mm