Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Brand
STMicroelectronicsProduct Type
Operational Amplifier
Mount Type
Surface
Package Type
TSSOP
Number of Channels
2
Pin Count
8
GBP - Gain Bandwidth Product
4MHz
Minimum Supply Voltage
2.7V
Maximum Supply Voltage
12V
Input Bias Current
100 nA
Minimum Operating Temperature
-40°C
Vos - Input Offset Voltage
3 mV
Slew Rate
1.3V/μs
Maximum Operating Temperature
125°C
Height
1.05mm
Length
4.5mm
Standards/Approvals
RoHS
Series
TS922
Output Current
80mA
Automotive Standard
AEC-Q100
Input Offset Current
30 nA
Detalji o proizvodu
Zařízení TS922 a TS922A jsou duální provozní zesilovače BiCMOS typu rail-to-rail optimalizované a plně specifikované pro provoz s napětím 3 V a 5 V. Tato zařízení mají velký výstupní proud, který umožňuje ovládání nízkozátěžových impedance. Velmi nízký šum, nízké zkreslení, nízký odstup a vysoký výstupní proud činí z těchto zařízení vynikající volbu pro vysoce kvalitní, nízké napětí nebo bateriově napájené audiosystémy. Zařízení jsou stabilní pro kapacitní zatížení až 500 pF.
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
RSD 446.200
RSD 111,55 komad (u Reel od 4000) (bez PDV-a)
RSD 535.440
RSD 133,86 komad (u Reel od 4000) (s PDV-om)
4000
RSD 446.200
RSD 111,55 komad (u Reel od 4000) (bez PDV-a)
RSD 535.440
RSD 133,86 komad (u Reel od 4000) (s PDV-om)
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
4000
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Brand
STMicroelectronicsProduct Type
Operational Amplifier
Mount Type
Surface
Package Type
TSSOP
Number of Channels
2
Pin Count
8
GBP - Gain Bandwidth Product
4MHz
Minimum Supply Voltage
2.7V
Maximum Supply Voltage
12V
Input Bias Current
100 nA
Minimum Operating Temperature
-40°C
Vos - Input Offset Voltage
3 mV
Slew Rate
1.3V/μs
Maximum Operating Temperature
125°C
Height
1.05mm
Length
4.5mm
Standards/Approvals
RoHS
Series
TS922
Output Current
80mA
Automotive Standard
AEC-Q100
Input Offset Current
30 nA
Detalji o proizvodu
Zařízení TS922 a TS922A jsou duální provozní zesilovače BiCMOS typu rail-to-rail optimalizované a plně specifikované pro provoz s napětím 3 V a 5 V. Tato zařízení mají velký výstupní proud, který umožňuje ovládání nízkozátěžových impedance. Velmi nízký šum, nízké zkreslení, nízký odstup a vysoký výstupní proud činí z těchto zařízení vynikající volbu pro vysoce kvalitní, nízké napětí nebo bateriově napájené audiosystémy. Zařízení jsou stabilní pro kapacitní zatížení až 500 pF.